Apie mus

Modelių agentūra “Duo Management” buvo įkurta 2017 m. Vilniuje, Lietuvoje, o jos steigėjos-modelių duetas Diana Balaišytė ir Dovilė Viršilaite.

Agentūros tikslas yra atrasti naujus talentus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės bei Rytų Europoje. Bendradarbiaudami su garsiausiomis pasaulio agentūromis – IMG, Women, Next, Wilhelmina, Elite, Oui management ir daugeliu kitų – sieksime užtikrinti, kad mūsų talentai siektų karjeros aukštumų visame pasaulyje. Mūsų išskirtinumas – tai daugiau nei 10 metų apimanti patirtis mados industrijoje bei tiesioginiai ir glaudūs ryšiai su žymiais fotografais, stilistais ir klientais.

„Duo Management” užduotis – užtikrinti aukščiausios kokybės vadybą, finansinį skaidrumą bei teisinę pagalbą, atsižvelgiant į kiekvieno modelio poreikius.

Kiekvienais metais modelių agentūra “Duo Management” organizuos atrankos turą po Lietuvą, kurio metu atidžiai ieškos naujų veidų. Planuojame investuoti į modelių ateitį, jas kruopščiai paruošti darbui ir sudaryti tik jom skirtą karjeros planą. Norime paskatinti merginas nepraleisti progos siųsti anketas ir dalyvauti mūsų atrankose. Mados industrijoje nėra vienos sekmės formulės, o šlovė  dažnai aplanko merginas, kurios mažiausiai to tikisi.

Esame atviri betarpiškam bendradarbiavimui, norėdami gauti daugiau informacijos prašome kreiptis

Įkūrėjos

Diana

Patirtis

Modelio darbo patirtis – 10 metų;
Išmėgino didžiąją dalį mados rinkų (Europa, Amerika, Pietų Amerika, Azija);
Fotografavosi „Fila” reklaminei kampanijai bei pozavo žurnalams „Vogue”, „Harper’s Bazaar”, „L’officiel”, „Grazia”, „Marie Claire” ir daugeliui kitų.

Dovile

Patirtis

Modelio darbo patirtis – 16 metų;
Didžiąją laiko dalį gyveno ir dirbo Niujorke ir Paryžiuje;
Fotografavosi „Versace”, „Just Cavalli”, „Diesel”, „Red Valentino” reklaminėse kampanijose bei dalyvavo „Chanel”, „Givenchy”, „Marc Jacobs”, „Fendi” ir daugelio kitų mados namų pristatymuose.